Bal dla dzieci „Niebo na ziemi” 30.01.2016r.

Bal – Niebo na ziemi
Każdy zaproszony gość, który przybywał na pierwszy Bal parafialny pt. „Niebo na ziemi”, był osobiście witany przez patronów naszej parafii, za których przebrało się dwóch członków wspólnot naszej parafii (ze stosownymi atrybutami), świętego Piotra i Pawła.
Bal rozpoczął się przywitaniem gości i popisem gitarowym księdza Proboszcza Sławomira Żarskiego, który zachęcił do zabawy licznie przybyłych gości.
Następnie, zarówno dorośli, jak i dzieci uczestniczyli we wspólnej zabawie z pokazywaniem przy muzyce chrześcijańskiej. Bawiliśmy się przy utworach takich zespołów jak np. Arka Noego, czy Mocni w Duchu . Tematem przewodnim było „Niebo na ziemi”, Bożej radości wśród uczestników, nie brakowało
Każda z przybyłych osób (dorosłych i dzieci), miała możliwość powiedzieć, za kogo się przebrało i opowiedzieć dwa słowa o swoim patronie. Klimat imprezy był iście anielski, tyle osób ubranych na biało, że można było poczuć się, jak w niebie
Przerywnikiem do tańców były konkursy z atrakcyjnymi nagrodami Wśród konkursów odbył się np. taniec dzieci w parach z balonikiem, czy „lot na balonie” (zadaniem było usiąść na balonie w taki sposób, aby pękł), czy też konkurs angażujący rodziców: konkurs na najszybsze owinięcie tatusia papierem toaletowym, konkurs taneczny rodzica z dzieckiem (nagrodziliśmy w nim najwytrwalszych). Konkursy te zapewniły swobodną atmosferę i rodzinny klimat imprezy.
Bal zakończył się piosenką „Taki duży, taki mały może świętym być”, aby uczestnicy wrócili z takim przesłaniem i z Bożą radością w sercu do swoich domów.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s